Ashley Graham bu çarpıcı pozları kocasına verdi! Büyük beden model Ashley Graham poz vermeye yabancı bir isim değil elbette; ama Graham bu sefer çarpıcı pozlarını kocasına verince yine haber olmayı başardı.

Son dönemin en çok kazanan modellerinden biri Ashley Graham. Selülitleriyle, büyük beden olumlama hareketine verdiği destekle, kendine güveniyle ve tabii yaşadığı aşkla gündeme de geliyor haliyle.

Graham sosyal medyada sık sık paylaşım yapan ünlülernden biri. İşi modellik olunca haliyle de poz vermek onun işi. Ancak çarpıcı isim bu sefer farklı bir şey yaptı ve kocası Justin Ervin için kameranın karşısına geçti.

Birbirinden çarpıcı pozları kocası için veren Graham, o anlarını, çekim sonrasını ve pozlarını da Instagram'da paylaştı. İkili çekimlerin ardından yorgunluk atmak için de Türk kahvesi içmeyi tercih etti.

EVLENMEDEN İLİŞKİYE GİRMEDİK!

Çarpıcı model daha önce geçen sene Entertainment Tonight'a kocasıyla aşkını şöye anlatmıştı: Bir kuralımız var, 2 haftadan daha uzun süre ayrı kalmıyoruz. Bu kesinlikle mükemmel. Bunu seviyorum. Los Angeles'ta buluşuyoruz, ya da New York'ta. Paris'te, Miami'de. Bu son derece çarpıcı. Amerikalı model Ashley Graham daha önce yaptığı bir açıklamada kocasıyla evlenene kadar hiç ilişkiye girmediklerini ve şimdilerde hayatlarının harika olduğunu açıklamıştı.