Arka Sokakların Tekin'i Onur Bay, 15 Yıllık Macerasını Sonlandırdı!

15 yıldır ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinde ilk bölümden bu yana rol alan Onur Bay, dün akşam yayınlanan sezon finaliyle kadrodan ayrıldı.

19.06.2021-11:26 - (Son Güncelleme: 19.06.2021-11:26)Arka Sokakların Tekin'i Onur Bay, 15 Yıllık Macerasını Sonlandırdı!

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Çoban, İlker İnanoğlu ve Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokalar dizisi, dün akşam ekranlara gelen bölümle sezon finali yaptı. Diziye 9 yaşında giren ve şuan 25 yaşında olan Onur Bay ise, Yüsra Geyik'in ayrılmasından hemen sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Arka Sokaklar 'dan ayrıldığını sevenlerine açıkladı.

'BİRÇOK ŞEY ÖĞRENDİĞİM HİKAYENİN SONUNA GELDİM'

Arka Sokaklar dizisinin dün yayınlanan bölümünde Hüsnü Çoban'ın çocuklarını oynayan Zeliş ve Tekin, 15 yıllık maceralarını noktaladı. Dizinin ilk yıllarında çekilen bir fotoğraf ile son set gününde çekilen kareleri paylaşan genç oyuncu, şu ifadeleri kullandı: 'Müthiş bir heyecanla adım attığım bu hikayenin bugün benim için son günü. Anlatılması güç bazı şeyler vardır. Benim hayatımın en güzel, en özel hikayesi... 9 yaşında her şeyden bihaber çıktığım bu yolculukta; en başta kendimi bulduğum, öğrendiğim, tarif edilemez duygular yaşadığım, üzüldüğüm, deli gibi mutlu olduğum, ama yaşadığım her saniyenin tadını çıkardığım ve hayata dair birçok şey öğrendiğim bu hikayenin sonuna gelmiş bulunuyorum. Ben çok şanslıyım dostluğunuza sahip olduğum için. Anlatacak müthiş bir hikayem olduğu için çok mutlu ve çok gururluyum. Bu fotoğrafta olmayan bu projeye emek vermiş herkese, hocalarıma, ekip arkadaşlarıma, oyuncu arkadaşlarıma, bu hikayenin yaratıcılarına, bütün Arka Sokaklar ailesine teşekkürü borç bilirim. Şimdi yeni hikayeler yaşamanın, yeni yollara çıkmanın heyecanını yaşarken; kalbimde, aklımda her zaman beni gülümseten, bana şanslı olduğumu hissettiren anılarımız olacak. Hayatımı güzelleştirdiğiniz için hepinize kalpten teşekkür ediyorum. Çok özelsiniz. Eyvallah.'

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR