Altay'lı Oyuncular Evden Çalışıyor!

Covid-19 pandemisi sebebiyle oyuncuların evlerinden çalıştıklarını söyleyen Altay Sportif Direktörü Murat Uluç, bir an önce bu virüsten kurtulup ligin başlamasını beklediklerini söyledi.

25.03.2020-16:53 - (Son Güncelleme: 25.03.2020-16:48)Altay'lı Oyuncular Evden Çalışıyor!
TFF 1. Lig takımlarından Altay'ın sportif direktörü Murat Uluç, coronavirüs (Kovid-19) pandemisi sebebiyle birlikte antrenman yapmadıklarını, oyuncuların evlerinde çalışmalarına devam ettiğini söyledi

Uluç, paylaştığı yazılı açıklamada, dünyada etkisini artıran salgın sebebiyle sağlığın en öncelikli mevzu olduğunu söyledi.

Bu konu hakkında oyunculara gereken bilgiyi verdiklerini belirten Uluç, şu sözleri söyledi:

"Şu anda liglerin ne zaman başlayacağı konusunda TFF'nin vereceği kararı bekliyoruz. Oyuncularımızın form durumlarını korumaları için neler yapmaları gerektiği konusunda teknik direktörümüz Yalçın Koşukavak ile devamlı görüşüyor ve oyuncularımızı neler yapmaları gerektiği konusunda bilgilendiriyoruz. Yaşanan bu sıkıntılı süreçten dolayı şu anda beraber çalışmalar yapamıyoruz. Futbolcularımız evlerinden hocamızın vermiş olduğu program dahilinde çalışmalarına bireysel olarak devam ediyor. Dünya ve ülkemiz koronavirüs tehlikesinden kurtulur kurtulmaz liglerin başlamasını bekliyoruz."

Uluç, bu sezon amaçlarının Süper Lig'e çıkmak olduğunu vurgulayarak, "Yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve camiamız bu sezon Süper Lig'e yükselmeyi çok istiyor. Ortaya koyduğumuz futbolla Süper Lig'i ne kadar istediğimizi herkese gösterdik. Hedefimize ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız." sözlerini kullandı.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR