Adana'da ilk kez sahneye çıkan Aleyna Tilki'yi izlemeye gelenlerin önce yumurta fırlattığı sonra da sahneye hücum ettiği iddia edilmişti. Sahnesini yarıda kesen Aleyna Tilki'den açıklama geldi. 24. Uluslararası Adana Film Festivali başladı. Festival kapsamında popçu Aleyna Tilki, Sinema ve Kültür Kasabası’nda dün akşam sahneye çıktı. Konserine ’Cevapsız Çınlama’ şarkısıyla başlayan Aleyna Tilki birkaç şarkı söyledikten sonra sahnenin ışıkları kapandı ve Aleyna Tilki konser alanından ayrıldı. Seyircilerin sahneye taş ve yumurta attığı iddia edildi. Hayranları Aleyna Tilki’nin neden konserden ayrıldığını anlam veremedi. Çoğunluğu gençlerden oluşan binlerce kişi daha sonra konser alanından ayrıldı.

ALEYNA TİLKİ'DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından belediye başkanının yaptığı açıklamaya yer verirken kendisi hakkında yapılan ve 'sahneye taş, yumurta ve hatta portakal' atıldı şeklindeki haberlere de yanıt verdi.

İşte Aleyna Tilki’nin o açıklaması ve başkanın paylaşımı:

''Başkanımız açıkladı. Evet, izdiham vardı... Taş, yumurta, portakal falan yoktu. Çiçek atıldığı doğru, sahneyi terk ettiğim ise yanlış. Güvenlik gerekçesiyle, büyük bir nezaketle sahneden indirildim. Tek üzüntüm daha fazla şarkı söyleyememek oldu. Seni seviyorum Adana. İlginize ise minnettarım... İlk fırsatta görüşmek üzere!''