Adil Rami'den Olay Yaratan Asker Selamı Açıklaması!

Fenerbahçe'nin Fransız stoperi Adil Rami'nin Sarı Lacivertliler'e transfer olduğu gün verdiği asker selamı pozunu Instagram profil fotoğrafına taşıması ülkesinde büyük tartışma yaratmıştı.

18.10.2019-14:01 - (Son Güncelleme: 18.10.2019-13:56)

33 yaşındaki başarılı savunma oyuncusu, Instagram hesabındaki profil fotoğrafını Fenerbahçe'ye transfer olduktan kısa süre sonra verdiği asker selamı pozu yapmıştı.. Bu olay Fransız medyasında gündem oldu ve oyuncu eleştirilmeye başladı. Barış Pınarı Harekatını desteklediği düşünülen Fransız oyuncu açıklama yapmak zorunda kaldı.

"BU YAPTIĞINIZ ÇILGINLIK.."

"Herkese merhaba... Bugün Fransız medyasında Instagram profil fotoğrafımla ilgili yapılan yorumlar hakkında konuşmak için ufak bir video hazırladım. Size çok açıkça şunu söylemek istiyorum ki beni bırakın, peşimi bırakın. Beni gerçekten yoruyorsunuz. Bu yaptığınız çılgınlık."

"O FOTOĞRAF AYLAR ÖNCE ÇEKİLDİ.."

"Söz konusu fotoğraf, iki aydan daha uzun bir süre önce çekildi. Yani Fenerbahçe'yle sözleşme imzaladığım zaman... Ben de bunu bir buçuk ay evvel profil fotoğrafı yaptım. Tamam mı? Dolayısıyla artık yayınladığım bu fotoğraf üzerine artık bir şey yapamam. Nokta. Yapılanlar, beni gerçekten yoruyor."

"AĞZINIZI.."

"Her zaman güler yüzlü ve kibar olmaya çalışıyorum. Ancak bu yaptığınız komik değil. Lütfen medya... Ağzınızı açmadan önce dikkatli olun. Bir şeyleri satmak istiyorsanız kaynaklarınızdan emin olun. Tamam mı? Lütfen beni biraz unutun. Bu, çok iyi olur. Haydi, sizi öpüyorum. Görüşürüz."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR