Abdullah Avcı Kayserispor Karşılaşmasında Oynanan Oyundan Memnun

Spor Toto Süper Lig'in 33. Haftasında sahasında Hes Kablo Kayserispor'a karşı sahadan 1-1'lik beraberlikle ayrılan Trabzonspor, domine ettiği karşılaşmada kaçırdığı fırsatlara yanıyor.

06.04.2021-23:21 - (Son Güncelleme: 06.04.2021-23:21)Abdullah Avcı Kayserispor Karşılaşmasında Oynanan Oyundan Memnun

Trabzonspor'da Hes Kablo Kayserispor karşılaşmasının ardından basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Abdullah Avcı, sahada oynanan oyundan memnun olduğunu söyleyerek önümüzdeki sezon adına umut verici açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, karşılaşmanın ardından düzenlemiş olduğu basın toplantısında ;

' Maç öncesi konuştuğumuz senaryonun aynısı çıktı. Bugün belki de hücum anlamında en zengin oyunumuzu oynadık. Bütün rakamlar, oyun içinde hissettirdikleri, yaptıkları, kaybettiği yerdeki baskılar, tekrar topu geri almak, sabırlı oynamak, kenarları doğru kullanmak, şut var, sayısı fazla, topa sahip olma var. Bugün oyunda her şeyi denedik. İkinci yarının başlangıcında 10-15 dakika oyun bizim elimizdeydi ama pasın şiddeti, belki hızlı koşu, oyun yönünü değiştirmede ağırlaştık. Ama sonra vitesi yükselttik. Bütün rekorlar kırıldı. Direkten dönenler, şutlar, kalecinin kurtardığı şutlar, bu tür oyunda her şeyi yaparsın ama ön tarafın vuruşu, pası, yapacağı doğru orta becerisi belirleyici oluyor. Elimize gelen gol fırsatlarını net şekilde çeviremedik. Rakibe doğru pozisyon vermedik. Oyun içerisinde formasyonlar denedik. Oyunun bütününden memnunum. Çok gol kaçırdık, bunun karşılığı berabere bitti. Bu oyun böyle, bu tür sonuçlar olabiliyor. Takım hem savunma hem hücumda önemli gelişmeler kaydediyor. Oyuncu rekabetini artırdığımız takdirde daha domine oynayan, hedeflerine giden bir Trabzonspor olacak. ' açıklamalarında bulundu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR