Akar, harekatla ilgili çalışmaların devam ettiğini, intikallerin ve hazırlıkların sürdüğünü ve bunların komutanlarla birlikte takip edildiğini bildirdi.

İçişleri Bakanlığı, PKK'nın kış üslenmesini engellemeye yönelik operasyonlarda 109 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Eski eşi Emine Bulut'u kızının yanında boğazından bıçaklayarak öldüren Fedai V. ilk kez hakim karşısına çıktı. Bulut için her barodan onlarca avukat katıldı.

Bakan Z. Selçuk, "Devlet korumasında yetişen 2.183 gencimiz, 10 Ekim itibariyle kamu kurumlarına yerleşebilmek için tercih yapabilecek." dedi.

2,6 milyar dolarlık dış satımıyla otomotiv sektörünün Orta Doğu ile Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine ihracatında ciddi artış kaydedildi

TSK’nın aharekat gerçekleştirmeye planladığı Haseke bölgesinde kuyruk numarası açıklanmayan uçak görüldü.

Bağdat'ın kuzeybatısından gelen bir uçağın, terör örgütü YPG/PKK işgali altındaki bölgelerde gerçekleştirdiği uçuş dikkatlerden kaçmadı.

Oyuncu Meltem Miraloğlu’nun evlendiği 80 yaşındaki adamın kendisini önce evlat edindiği, ardından aşık olunca evlendikleri ortaya çıktı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde "Ünal Kaplan" rolüne hayat veren Tarık Ünlüoğlu için veda sahnesi hazırladı.

Olağanüstü seçim kararı alan ve Beşiktaş başkanlığını bırakma kararı alan Fikret Orman bir kez daha kararının arkasında olduğunu açıkladı.