Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "Uluslararası camiaya mesajımız nettir. Türkiye tehditlerle hareket edecek bir ülke değildir." dedi.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca, Astsubay Ömer Halisdemir'in şehit edilmesine ilişkin davada 18 sanığa verilen hapis cezalarının onanması istendi.

Suriye Milli Ordusu, Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yönelik düzenlediği askeri operasyon için Cerablus'tan harekete geçti.

Doların sabah saatlerinin ardından  5.80'de dengelenmesiyle uzmanlar, piyasaların bu kez Trump'ı ciddiye almadığı görüşünü dile getirdi.

MKEK silah fabrikası, güvenlik güçlerinin ihtiyaçları için yerli silah üretme kapasitesini hedef olarak 66 bin silaha çıkardı.

Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Neçirvan Barzani ve eski başkan Mesud Barzani Fırat'ın doğusu için Rusya'dan ayardım talep etti.

Yeşim salkım "Sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim." ve astsubaya "Hadi lan oradan klavye delikanlısı" dediği paylaşımlarıyla tepki topladı.

Yaşar İpek, Seren Serengil hakkında 2 ay süreyle şiddet tehdidi, hakaret, içeren söz ve davranışlarda bulunmaması için tedbir kararı aldırdı.

Dün gece hareketli saatler yaşanan operasyonun ardından Trabzonspor'dan da Türk ordusuna anlamlı bir destek videosu geldi..

Eski milli kaleci Rüştü Reçber, Türkiye Futbol Federasyonu-UEFA futbol gelişim koordinatörü olarak göreve başladı.