Cumhurbaşkanı Erdoğan, TANAP Avrupa Bağlantısı Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, "TANAP, ülkemizin barışçıl vizyonunun en somut nişanesidir." dedi.

Milli Savunma Bakanı Akar, NATO’ya karşı tüm yükümlülüklerin yerine getirildiğini, NATO müttefiklerinin Türkiye’yi Suriye sınırında YPG-PKK terörüyle mücadelede yalnız bıraktığını ifade etti.

AND şirketinin yöneticisi eski CHP İstanbul İl Başkanı Bahri Şahin için "İl başkanımız bu işten anlayan adam" diyen Özkoç, CHP'li belediyelerle asansör için görüştüklerini doğrulamış oldu.

Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı TANAP'ın Avrupa bağlantısı bugün Edirne'de düzenlenen törenle açıldı.

Uluslararası turizm yatırımcıları üst üste yaptıkları açıklamalarda Türkiye’nin potansiyeline güvendiklerini ve yatırımlarını artırmak istediklerini söylediler.

Türk ve Rus askeri unsurlarının, Fırat’ın doğusundaki Kamışlı-Derik kesiminde gerçekleştirdiği 12. kara devriyesi tamamlandı.

Özcan Deniz’in eşinden ayrılığının sebebinin Aslı Enver olduğu iddialarına, Aslı Enver paylaşımında ateş püskürürken, Özcan Deniz ise canlı yayına bağlanarak iddiaları yalanladı.

Yasak Elma dizisinde birlikte rol alan Talat Bulut ile Şevval Sam’ın birbirlerine karşılıklı açtıkları tazminat davasında mahkeme davanın reddine karar verdi.

EURO 2020 kuraları bugün Romanya'nın başkenti Bükreş'te TSİ 20.00'de çekilecek. Türkiye, kura çekimine 3. Torbadan katılacak.

Demir Grup Sivasspor, Kasımpaşa'yı 2-0 yenerek liderliğini sürdürdü. Kırmızı beyazlılar bu sonuçla Süper Lig'de oynadığı son 5 maçı da kazandı.

Süper Lig'de lider Sivasspor, sahasında Kasımpaşa'yı 2-0 mağlup ederek oynadığı son 5 maçı kazanmış olup haftayı lider kapatmayı garantiledi.