ABD'nin Türkiye ile ilgili yaptırım kararlarına ilişkin TBMM'den yayınlanan bildiride "Alınan karar tarihi gerçeklerin karartılması girişimidir." denildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bazı ülkeler, tehdit olarak gördükleri teröristleri nerede olursa bulup ortadan kaldırıyor. Öyleyse, Türkiye'nin de aynı hakka sahip olduğunu kabul ediyorlar demektir.” dedi.

MSB, Rus askeri heyetle görüşmelerin olumlu geçtiğini ve mutabakat metninde yer alan hususların sahadaki uygulamasına yönelik taktik ve teknik hususların görüşüldüğünü belirtti.

Bakan Berat Albayrak, Twitter hesabından Güven endekslerinin tümünde sağlanan iyileşmeyle piyasalardaki toparlanmanın güçlü bir şekilde sürdüğüne işaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin küresel düzeyde oyun kuran bir ülke haline geldiğini ve  3-5 milyar dolarlık manipülasyonla ekonominin çökertildiği günlerin geride kaldığını belirtti.

Fransa'da Senato, okul gezilerinde öğrencilere refakat eden annelerin başörtüsü takmasını yasaklayan yasa tasarısını kabul etti.

Onur Büyüktopçu, katıldığı programda İngiltere’de öğrenciyken orada kalmak için para karşılığı birisiyle evlenmeyi düşündüğünü itiraf etti.

Hastaneye kaldırıldığı söylenen Mehmet Ali Erbil’in ablası Yeşim Erbil, endişelenecek bir durumun olmadığını, Erbil’in alp spazmı geçirdiğini açıkladı.

Asker selamı verdiği için hakkında soruşturma açılan İrfancan Kahveci için

MSB özel paylaşımda bulundu.

Tarsus İdmanyurdu ile Fenerbahçe bu akşam 20.30'da karşı karşıya gelecek. Mersin Stadı'nda oynanacak müsabakayı hakem Atilla Karaoğlan yönetecek.