3 Bakanlığa İlişkin Atama Kararı Resmi Gazete 'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına dair atama kararları Resmi Gazete 'de yayımlandı.

23.06.2021-08:03 - (Son Güncelleme: 23.06.2021-10:58)3 Bakanlığa İlişkin Atama Kararı Resmi Gazete 'de

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı'na dair atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile yayınlanmış olan kararlara göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan iş müfettişliklerine, yapılan yeterlik sınavında başarılı olan 39 iş müfettiş yardımcısı atandı.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişliğe Müfettiş Selman Fındıklı, Müfettişliğe ise yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Müfettiş Yardımcısı Nihat Özen atandı.

HAZİNE VA MALİYE BAKANLIĞI

Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan Vergi Başmüfettişliğine, Vergi Müfettişi Erkan Bozkurt'un ataması gerçekleşirken, yapılan yeterlik sınavında ise başarı gösteren 318 vergi müfettiş yardımcısının da vergi müfettişi olarak atanmasına karar verildi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR