2021 ATA AÖF Sınav Sonuçları Belli Oldu! ATA AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

Heyecanla beklenen 2021 ATA AÖF sınav sonuçları belli oldu. Böylece, günlerdir merak edilen ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı sorusu da cevap buldu.

10.06.2021-16:01 - (Son Güncelleme: 14.06.2021-15:34)2021 ATA AÖF Sınav Sonuçları Belli Oldu! ATA AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama Nasıl Yapılır?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden ATA AÖF sınav sonuçlarıyla ilgili açıklama geldi. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamada, ATA AÖF sınav sonuçlarının belli olduğu açıklanırken ATA AÖF sınav sonucu sorgulama sayfasının da erişime açıldığı ifade edildi. 2021 ATA AÖF final sınav sonuçları sorgulama ekranı.

ATA AÖF sınav sonuçları için meraklı bekleyiş sona erdi. 24 Mayıs'ta başlayan final sınavları, 4 Haziran 2021'de bitti. Öğrenciler, ATA AÖF sınav sonuç verileri için geri sayımına devam ediyordu. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden ATA AÖF sınav sonuçlarıyla alakalı açıklama geldi. Yapılan açıklamada, ATA AÖF sınav sonuç ekranının erişime açıldığını ve ATA AÖF sınav sonucu sorgulama sayfasının erişime açıldığı ifade edildi. 2021 ATA AÖF sınav sonuç bilgileri nereden ve nasıl öğrenilir? ATA AÖF sınav sonuçları nasıl öğrenilir? ATA AÖF final (bitirme) sınavı sonuçları sorgulama sayfası.

ATA AÖF'TEN YAZ OKULUNA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin (ATA AÖF) 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi yaz okuluyla alakalı faaliyetleri bitirmiş ve Üniversitemiz senatosu aracılığıyla yaz okulu açılması uygun bulunmuştur. Yaz okulunun takvim ile uygulama temelleriyle alakalı ayrıntılı bilgilendirme kısa zaman içerisinde www.ataaof.edu.tr web sayfasından ve resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılacaktır.

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI BELLİ OLDU

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

"Değerli Öğrencilerimiz,

Final Sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi'nde (LMS) yer alan "Sonuç İtirazı" butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını Pazartesi (14 Haziran 2021) günü saat 23:59'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır."

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar

Modal