Erbil Emniyet Müdürlüğünce, Türk Başkonsolosluk görevlisinin şehit olduğu saldırıyı düzenleyen 4 teröristin yakalandığı bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Doğu Akdeniz'deki zenginliklerin kendilerine ait olduklarını sananlar, karşılarında Türkiye'yi bulur" dedi.

Dışişleri Bakanı, ABD Dışişleri Bakanıyla telefonda görüştü.

İkili ilişkiler, F-35, S-400, Suriye, Münbiç, İdlib ve güvenli bölge konuları ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2018 yılı Ağustos ayındaki spekülatif ataklara rağmen geçen seneyi %2,6 gibi önemli bir büyümeyle kapattık” dedi.

AB, Türkiye'deki Suriyelileri desteklemek için taahhüt ettiği 6 milyar euroluk desteğin ancak 2,35 milyar euroluk kısmını aktardı.

İran Dışişleri Bakanı, İngiliz petrol tankerini uluslararası denizcilik kurallarını koruma amacıyla alıkoyduklarını duyurdu.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Guido Senia Instagram hesabında “Hayat güzel ama İtalyan bir kızla daha güzel!” yazan paylaşımda bulundu.

Oyuncu Pelin Akil 3 aylık olan ikiz kız bebeklerinden Lina’nın ilk kez anne dediği duygusal anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Barcelona'nın yıldız oyuncusu ve dünyanın en iyi stoperleri arasında gösterilen Gerrard Pique, Trabzonspor'un forma tanıtım videosunu beğendi.

Schalke 04, Trabzonspor’un efsane oyuncusu Hami Mandıralı'nın doğum gününü hazırlanan özel video ile kutladı.