Milli Eğitim Bakanı yeni ortaöğretim sistemine uygun bir üniversite sınavı üzerinde çalışıldığını belirterek ilk sınavın 2024 yılında yapılacağını söyledi.

Binali Yıldırım, "İstanbul'da yapacak çok işimiz var. Bunu yapmak için ufak bir pürüzümüz var, onu da halledeceğiz" dedi.

Mansur Yavaş’ın, Basın Yayın Koordinatörlüğüne daha önce Kılıçdaroğlu’nun istifasını isteyen ve CHP’ye yönelik eleştiriyle bilinen Gültekin’i getirmesi CHP’de tartışma yarattı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı, Savunma sanayisinde satış gelirlerinin 2018 yılında, iç pazarda %30, dış pazardaysa yüzde %20 arttığını belirtti.

Türkiye mart sonu itibarıyla Asya'dan 466 milyon dolarlık sermaye girişi gerçekleşirken, bu rakam doğrudan yatırımların yüzde 56,8'ini oluşturdu.

 

BM "İdlib'de askeri bir saldırı 21'inci yüzyılın en büyük trajedisi olur. Uyarılarımıza rağmen korkumuz gerçekleşiyor" ifadelerini kullandı.

 

Demet Özdemir sosyal medya hesabında Can Yaman’la birlikte fotoğraflarını paylaşarak ayrıldıklarına dair çıkan söylentilere son noktayı koydu.

Bağışıklık sisteminin zayıflaması nedeniyle rahatsızlanan Filiz Akın, tedavi altına alındı.

 

Anadolu Efes, THY EuroLeague Final Four ilk maçında Fenerbahçe Beko'yu 92-73 mağlup ederek tarihinde ilk kez finale yükseldi!

Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında şampiyonluk maçında, Galatasaray ile Başakşehir karşılaşacak. Maç, yarın 19.00'da başlayacak.