Cumhurbaşkanı Erdoğan “Birileri petrol paylaşımının içinde. Bizim önümüze de bunu getirdiler. 'Bizim derdimiz petrol değil' dedik, bizim derdimiz insanları kurtarmak” dedi.

Norveç'te Kur'an-ı Kerim'e yapılan büyük saygısızlığa Türkiye'den yapılan açıklamada, “Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim’e yapılan saygısızlığı en ağır şekilde kınıyoruz.” denildi.

Rusya Federal Askeri Teknik İşbirliği Servisi Başkanı Dimitri Şugayev, Türkiye ve Rusya'nın ortak bir savaş uçağı yapabileceğini ifade etti.

Tarım Orman Şurası 15 yıl aradan sonra bugün Ankara'da toplandı. 4 gün sürecek şurada tarım ve hayvancılık konusunda Türkiye'nin 25 yıllık yol haritası belirlenecek.

AB Komisyonu Sözcüsü Maja Kocijancic, Hong Kong'dakiprotestocuların ifade özgürlüğü ve yürüyüş hakkına saygı duyulması gerektiğini belirtti.

Turabi Çamkıran 'The Challenge' yarışmasında kazandığı 5 milyon TL'yi ailesine verdiğini ve annesine güzel bir ev aldığını açıkladı.

Defne Samyeli ile yollarını ayırdıktan sonra suskunluğunu koruyan Cem Yılmaz, "Defne de tekmeyi vurdu. Ya tamam, tamam..." dedi.

Trabzonspor, Norveç'li golcü Sörloth'un bonservisini almak için harekete geçti. Trabzonspor'un 4 milyon EURO teklif sunacağı konuşuluyor.

A Millilerin muhtemel rakipleri; İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa, İtalya, Belçika, Hırvatistan, Çekya, Finlandiya, Hollanda, Polonya, Rusya, İsveç, Ukrayna, Portekiz olarak öne çıkıyor.