İstanbul’da şiddetli yağmur nedeniyle yollar su altında kaldı. Trafik durma noktasına gelirken, tramvay ve vapur seferleri yapılamadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmara Depremi'yle ilgili "Bu felaketin sebep olduğu kayıpların bir daha yaşanmaması için gerekli tedbirleri almaya devam edeceğiz." dedi.

Bakan Soylu, anma töreninde yaptığı açıklamada Türkiye'nin afet anında dünyanın pek çok yerinde  ilk başvurulan ülke olduğunu ifade etti. 

Elektrik üretiminde yerli kaynakların artarak, ithal kaynaklardan sağlanan enerjinin ,4 azalmasıyla 1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı.

Sudan'da askeri yönetim ile sivil muhalif koalisyon arasında otorite krizini bitiren Anayasal Bildiri anlaşması imzalandı.

Tuğba Ekinci “Cumhurbaşakan'ım benim, bir daha böylesi gelemeyecek değerini bilin. Demokrasi ve medeniyet tek dişi kalmış canavardır.” dedi.

Pınar Altuğ, evlilik yıl dönümünü sosyal medya hesabından iyi ki 'Benimle evlenir misin?' diye sorduğunda, 'Evet' demişim" diyerek kutladı.

Fenerbahçe sözleşmesi sona eren 37 yaşındaki Volkan Demirel ile sözleşme uzatmama kararı aldı.

Yeni sezonda müsabaka alanına, soyunma odalarına, sporcu çıkış tünellerine yetkisiz olarak girenlere hapis cezası getirildi.