Hakkari'de yapılan yürüyüşle terör örgütü PKK'nın saldırıları protesto edildi. Evlat nöbeti tutan annelere destek verildi.

Bahçeli, "Terörle mücadele gücüne güç kattıkça analara cesaret gelmiş, HDP'nin yakasından tutmuşlardır. Analık hakkı ahlaksızları zelzele gibi sallamaktadır." dedi.

Van'ın Gevaş ilçesi kırsalında Jandarma Özel Harekat timlerince gerçekleştirilen operasyonda 5 terörist etkisiz hale getirildi.

Bakan Varank, Yurtdışı Pazar Destek Programı ile KOBİ'lere %70'i geri ödemesiz olarak 300 bin lira destek verileceğini söyledi.

ABD Başkanı Donald Trump, törgütü El Kaide'nin lideri Usame bin Ladin'in oğlu Hamza bin Ladin'in öldürüldüğünü doğruladı.

Burcu Kara meyve toplarken, arıların saldırısına uğradı. Arılardan kaçarken ayağını da köpek ısıran Kara ölümden döndüğünü anlattı.

Arka Sokaklar’ın Mesut’u Şevket Çoruh, İzmir’de eli bıçaklı yirmiye yakın kişinin saldırısına uğradığını belirtti.

Sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı çalışan ve henüz formasına kavuşamayan Sturridge'nin önemli bir şeyinin olmadığı açıklandı ve takıma geri döndü.

Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası 50 metre sırt üstü elemelerinde Sümeyye Boyacı, Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu finale kaldı.