Çevre ve Şehircilik Bakanı, "Kentsel Dönüşüm Strateji Belgesiyle kentsel dönüşüm anayasası oluşturulacak. Şehrin bütünüyle kentsel dönüşümü sağlanacak." dedi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve ABD Silahlı Kuvvetleri unsurlarının, Fırat'ın doğusunda dördüncü ortak hava devriyesi başladı.

Bahçeli, Bülent Arınç’a, “Şimdi herkes günü saati geldiği zaman sorar: Kozmik Oda’ya FETÖ’yü sokan kimdir? kendisine olan saygımı yitirdim” tepkisini gösterdi.

İstanbul’da üst üste gelen zamlara bir yerinisi daha eklenerek İBB iştiraki Halk Ekmek’te poşetli ürünler %40’a varan oranlarda zamlandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde Borçlanma Genel Müdürlüğü oluşturularak, iç borçlanma ve dış borçlanma yetkileri birleştirildi.

İsrail Başbakanı’nın Ürdün Vadisi'ni "İsrail'e ilhak etme" vaadine Birleşmiş Milletler ve İşbirliği Teşkilatı başta olmak üzere uluslararası toplumdan tepki yağdı

Yunan ordusunun Leros adasında çok sayıda silah ve mühimmatı kaybetmesine “Silahları kaybettiğinize göre Türkler gelince uyuyor taklidi yaparsınız” yorumları yapıldı.

Hadise'nin 'Mekanın sahibi geri geldi" paylaşımına sessiz kalamayan Demet Akalın, "Her yerin sahibi o olsun. Sonuçta yalnız uyuyor, koca yok" dedi.

Seren Serengil eşi Yaşar İpek’in hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Tedbir kararını ihlal eden İpek’in zorlama hapsine karar verildi.

Fenerbahçe Başkanı Koç, Avrupa Kulüpler Birliği icra kurulu seçimlerine katılma kararı alınca Galatasaray, kendi adayını farklı bir göreve kaydırdı.

Trabzonsporlu futbolcu Caleb Ekuban antrenman esnasında sakatlandı. Futbolcunun 4-6 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.