Cumhurbaşkanı Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı'nda tüm hayırlı çalışmalarda belediye başkanlarının yanında olacağını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile bir telefon görüşmesinde ikili ilişkiler, göç konusu ile Suriye ve Libya'daki gelişmeler ele alındı.

Dışişleri Bakanlığından, İsrail Başbakanının Ürdün Vadisi'ni ilhak edeceği açıklamasına, "Bu gayrimeşru oldu bitti teşebbüsü asla kabul edilemez." denildi.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Hollanda ile Türkiye arasındaki ticaret hacmini ilk aşamada 10 milyar dolara çıkarmayı öngördüklerini söyledi.

ABD önderliğindeki Birleşik Ortak Görev Gücü, Irak'ın Salah ad Din bölgesinde bulunan DEAŞ mevzilerine 36 bin kilo bomba attı.

Berkay, Arda Turan’ın dava sonrası yaptığı açıklamaya çektiği video ile ateş püskürerek bir üst mahkemeye başvuracağını söyledi.

Serenay Sarıkaya’nın 1 milyon dolar karşılığında Netflix ile anlaştığı ve fantastik bir dizide oynayacağı söylendi.

Galatasaray’ın Eylül ayı Olağan Divan Kurulu’nda başkan Mustafa Cengiz ile eski başkan Dursun Özbek arasında borç polemiği yaşandı.

Fenerbahçe tarafından yapılan açıklamada, Mehmet Ekici ile ilgili olarak 28 kişilik kadroda yer almaması haberi doğru değildir denildi.