Stoltenberg, "NATO müttefikleri Türkiye'yi desteklemeye devam edecektir. Türkiye hepimiz için önemli bir mücadelenin ön cephesinde yer alıyor" dedi.

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'nın ilk gününden bu güne etkisiz hale getirilen toplam terörist sayısının 342 olduğunu açıkladı.

İstanbul’da çıkan orman yangınlarına ilişkin terör örgütü PKK/KCK’dan yakalama kararı bulunan 3 kişi olmak üzere 6 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Türkiye'nin cari işlemler fazlası ağustosta 2 milyar 604 milyon dolar olurken, 12 aylık cari işlemler hesabı 5 milyar 97 milyon dolar fazla verdi.

Analistler, TSK tarafından Fırat'ın doğusuna başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nın yerel varlıklar üzerinde kalıcı ve uzun süreli negatif etkisinin olmayacağını belirtiyor.

Suudi Arabistan'ın Cidde kenti açıklarında Kızıldeniz'de İran'a ait bir petrol  tankerinin iki roket tarafından vurulduğu bildirildi.

Yusuf Güney, Barış Pınarı Harekatına destek olmak için Erzincan pomem polis ekipleri ile bir araya gelerek polislerle komando marşını söyledi.

Demet Özdemir "Hayırlı olsun hepimize o zaman" sözleriyle İbrahim Çelikkol ile başrolleri paylaşacağı yeni “evim” dizisini duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.

İngiliz basını Mesut Özil’in, Fenerbahçe’yle görüşmeler yaptığını ve ara transfer döneminde anlaşma olasılığının yüksek olduğunu bildirdi.