İngiltere’nin Essex bölgesinin Southend kasabasında yaşayan 5 yaşındaki bir çocuk, tuvaletin içinde piton buldu. Gazete haberine göre, çocuğun annesi Laura Cowell, tuvaletlerinin birkaç gündür tıkandığını ve nedenini bilmediklerini söyledi. 91 santimetre uzunluğundaki yavru yılan, tuvaletten sürüngen uzmanları tarafından çıkarıldı.

DEVASA YILAN TUVALETTEN ÇIKTI!

Cowell, 5 yaşındaki oğlunun yılanı tuvaletin içinde gördükten sonra çok korktuğunu ve titremeye başladığını anlattı. Cowell, klozetin kapağını açınca yılanın başını ve dilini dışarı çıkardığını da aktardı. Hayvanın evde yılan besleyen bir komşularının evinden tuvalete girdiği tahmin ediliyor. Cowell, olaydan sonraki günlerde tuvaletin kapağına ağırlık koyduğunu belirtti.

BAHÇE DUVARINDAN ÇIKAN YILAN ŞOK ETTİ

Hindistan'da bir evin bahçe duvarından çıkan yılan, ev sahibini şoke etti. Duvarda bulunan ufak bir delikten içeriye sızan ve duvarı yuvası gibi kullanan yılan çıkmamakta direnince, ev sahibi duvarı kısmen yıkmakta buldu. Bu sayede ölümcül yılandan hızlı bir şekilde kurtulan adam Hindistan'da oldukça popüler oldu. Bu cesareti gösteren adam haberlerde de baş sıraya oturdu ve oldukça ilgi gördü.