Taksi Şoförü, 'Pes Artık' Dedirtti! Seyir Halindeyken Telefondan Okey Oynadı. İstanbul Bağcılar'da bir taksi şoförünün, yolcusu varken seyir halinde cep telefonundan okey oynayarak kazaya davetiye çıkarması 'pes artık' dedirtti.

SEYİR HALİNDEYKEN OKEY OYNADI

Şoförün yolcu taşırken süratli olduğu halde oyuna devam etmesi 'pes artık' dedirtti. Kendisini, yolcuyu ve trafiği tehlikeye atan şoförün, telefon ekranına dikkatle baktığı o anlar, yolcu tarafından saniye saniye görüntülendi. Kendisini, yolcuyu ve trafiği tehlikeye atan şoförün, oyuna yönelik dikkati de gözlerden kaçmadı. Oyun oynayan şoförü görüntüleyen yolcu, o anları medyaya gönderdi.

TELEFONUYLA OYUN OYNAYAN TAKSİ ŞOFÖRÜNÜ YOLCU KAMERAYA AN VE AN ALDI

İstanbul Bağcılar'da seyir halindeki bir taksi şoförü cep telefonundan okey oynarken görüntülendi. Şoförün yolcu taşırken süratli olduğu halde oyuna devam etmesi 'pes artık' dedirtti. Kendisini, yolcuyu ve trafiği tehlikeye atan şoför hatasını hiç fark etmedi bile. Kendisini, yolcuyu ve trafiği tehlikeye atan şoförün, telefon ekranına dikkatle baktığı o anlar, yolcu tarafından saniye saniye görüntülendi.