Yaşanan olay, saat 14.00 sularunda Beyoğlu Cihangir’ de meydana geldi. 5 katlı binanın en üst katından düştüğü iddia edilen ünlü ressam Gürkan Coşkun’ un eşi olan 48 yaşındaki Fransızca öğretmeni Zeynep Bayramoğlu, olay yerinde yaşamını yitirdi. Özel Fransızca dersi verdiği öğrenilen Bayramoğlu’ nun komşuları yaşanan olayın ardından ilk yardım, itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. İlk inceleme sonucunda hayatını kaybettiği anlaşılan Bayramoğlu’ nun cansız bedeni savcılık incelemesi ardından morga kaldırıldı.

Polis, apartmanın 5. katında oturduğu belirtilen Bayramoğlu' nun intihar mı ettiği yoksa cinayete mi kurban gittiğini araştırmakta.

KOMŞULARI AÇIKLAMADA BULUNDU

Bayramoğlu’ nun komşusu Haldun Resuoğlu uzun senedir tanıştık olduklarını belirterek, "Böyle kötü bir haber aldık. Düştüğünü öğrendik. Çok üzüldük" dedi.

Bayramoğlu’ nun bir diğer komşusu ise, "Dün saçlarını kısa kesmişti. Dün eve 2 hizmetçisi gelmişti. Eşyalarını onlara verdi. Bizde hizmetçileri gördüğümüzde bu duruma anlam verememiştik" diye konuştu.

EŞİ FERYATLAR İÇERİSİNDE OLAY YERİNE GELDİ

Eşinin yüksekten düşerek öldüğü haberini alan ünlü ressam Gürkan Coşkun, feryatlar içerisinde olay yerine geldi.

Bayramoğlu’nun kesin ölüm nedeni savcılık incelemesi ardından belli olacak.