İstanbul Adalet Sarayı önünde silahlı bir çatışma yaşandı. Meydana gelen çatışmada 1 vatandaş yaralandı.

Edinilen bilgilere göre, Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesi'nde görülen bir davanın tarafları birbirleriyle silahlı bir çatışmaya girdi. Olayı çıkaran kişileri emniyet güçleri gözaltına alırken, yaralanan kişi için de ambülans sevk edildi.
Çatışma yaşanan adliyenin önüne takviye polisler geldi. Etrafta güvenlik çemberi oluşturan polisler olaya karışıp kaçan kişilerin izlerini sürüyor.

ANKARA ADLİYESİ ÖNÜNDE KAVGA

Diğer yandan, geçtiğimiz haftalarda Ankara Adliyesi önünde, aralarındaki sorunları halledemeyen iki ailenin birbirine girmesi ile bıçak ve çekiçlerin kullanıldığı çatışmada içlerinden biri çocuk olmak üzere 3 kişi yaralanmıştı.

Edinilen bilgilere göre, Sıhhiye'deki Ankara Adliyesi’nin önünde iki aile birbiri ile kavga etmeye başladı. Aileler yanlarında getirdikleri bıçak ve çekiçlerle birbirlerine saldırmaya başladılar.

Olay yerinde, biri çocuk olarak 3 kişi yaralandı. vatandaşların ihbarı üzerine emniyet ekipleri ile ambülans Ankara Adliyesi’nin önüne geldi. Polis müdahalesinden sonra yaralılar sağlık görevlileri tarafından Numune ve İbn-i Sina hastanelerine götürüldü. Hastaneden gelen haberlere göre yaralıların sağlık durumları iyi.