'Miss Bumbum' unvanlı Brezilyalı güzel Suzy Cortez, Konfederasyon Kupası için Rusya'ya gidecek. FIFA 2018 Dünya Kupası’nın maskotu Zabivaka’nın tanıtım çekimlerine katılan ‘Bayan Popo’ anlamına gelen ‘Miss Bumbum’ unvanlı Brezilyalı güzel Suzy Cortez, 17 Haziran’da başlayacak Konfederasyon Kupası için Rusya’ya gitmeye hazırlanıyor.

Daha önceki zamanlarda Rusya ile FIFA 2018 Dünya Kupası maskotu Zabivaka'nın tanıtımı için daha önce Moskova'ya giden Suzy Cortez, bu kez de Konfederasyon Kupası maçlarını izlemek için Rusya yolcusu. Turnuva için itinayla hazırlanan Cortez, geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından Zabivaka'nın vücut boyama tekniğiyle bedenine resmettirildiği görüntüleri paylaştı.

'Miss Bumbum' unvanlı Brezilyalı güzel Suzy Cortez ayrıca "Sevgili Rus hayranlarımla buluşmak ve turnuvaya katılmak için valizlerimi hazırladım" ifadelerini kullandı. 2017 Konfederasyon Kupası maçları 17 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Şampiyonaya Avustralya, Kamerun, Şili, Almanya, Meksika, Yeni Zelanda, Portekiz ve Rusya katılacak. 2018 FIFA Dünya Kupası ise 14 Haziran-14 Temmuz 2018 tarihlerinde Rusya'nın Moskova, St. Petersburg, Kazan, Yekaterinburg, Soçi, Rostov-na-Donu, Kaliningrad, Samara, Saransk, Nijnıy Novgorod ve Volgograd kentlerinde gerçekleştirilecek.