İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan uçuş gerçekleştirecek olan TK 2508 sefer sayılı İstanbul-Bodrum/Milas uçağında Özbekistanlı karı kocanın kıskançlık kavgası olay yarattı. Uçakta karı kocanın kavgası yolcuları şok etti. Bu sabah Atatürk Havalimanı'ndan kalkıp İstanbul-Bodrum/Milas uçağında karı-koca kavgası olarak başlayan tartışma faciaya dönüştü.

Hostların müdahalesiyle sakinleştirilmeye çalışılan bayan, eşine vurmayı sürdürünce, kocası koltuğundan alınarak başka bir koltuğa oturuldu.Bayan da lavaboya götürüldü.

BAĞIRMAYI SÜRDÜRÜNCE DİĞER YOLCULAR MÜDAHALE ETTİ

Sinirleri bir türlü yatışmayan bayan koltuğuna geçince yeniden bağırmaya başlamadı. Bunun üzerine bu sefer diğer yolcular tepki göstermeye başladı.Bayan İngilizce olarak ‘Beni aldattı… Ona gününü göstereceğim’ diye haykırışlarına devam etmesi ve uçakta bulunan diğer yolcuların çocuklarının da ağlamaya başlaması üzerine uçak personeli plastik kelepçe taktıkları kadını arka koltuğa götürüp ‘etkisiz hale’ getirdi.

BİR BAŞKA YOLCU FENALAŞTI

Bu sırada yaşlı bir amca da fenalaştı. Fenalaşan yolcu kokpit bölümüne götürülerek sakinleştirilmeye çalışıldı. Uçak inene kadar ‘aldatılan’ bayanın ağlamayı sürdürmesi, uçaktaki personelle yolcuları karşı karşıya getirdi. Personelin ‘kelepçe taktık daha ne yapalım’ diye yakınması da kameralara yansıdı.