Ağrı kesici krem siparişi veren kadına, krem yerine azdırıcı olduğu iddia edilen bir ilaç gelince, genç kadın neye uğradığını şaşırdı. Satıcılardan şikayetçi olan kadın, yaşadığı olayın etkisinden uzun süre çıkamadı.Zeynep İ. isimli genç kadın, omuzu ağrıyan annesi için kanalların birinde ağrı kesici krem görünce, sipariş vermesi başına iş açtı. Soluğu savcılıkta alan Zeynep İ. isimli kadın, şirket yöneticilerinden şikayetçi oldu.

Zeynep İ. isimli genç kadın, İstanbul’da savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde şunları ifade etti: “3 kutu sipariş verdim. 1 kutu fiyatı 40 TL iken 3 kutu alan ise 100 TL şeklinde promosyon yapıyorlardı. Memnun olmazsam ürünü 1 hafta içinde iade edebileceğimi ve ücreti geri alabileceğimi söylediler. Kargodan gelen kutuyu açtığımda içinde 3 kutu bir damla vardı. Konuştuğumuzda damla yoktu. Şüphelendim. Prospektüs de yoktu. Tanıdığım eczaneye sordum. Kremlerin azdırıcı, damlanın da cinsel istek artırıcı olduğunu öğrenince şoke oldum.” dedi.

''ALIŞINCA ZEVK ALARAK SÜRERSİN''

Zeynep İ. isimli genç kadın, ağrı kesici krem için numarayı tekrar geri aradığında kendisiyle dalga geçildiğini ifade ederek, “Sipariş verdiğim numarayı arayarak kremi yanlış göndermiş olabileceklerini ağrı kesici krem istediğimi söyledim. Bana, ‘kremi sür fark etmez o da ağrı kesiyor. Alışınca zevk alarak sürersin’ gibi saçma sapan konuşma yaparak telefonu yüzüme kapattılar. Hem dalga geçerek hakaret ettiler hem de dolandırdılar. Para cüzi miktar önemli değil ama benimle dalga geçerek konuşmaları zoruma gitti. Şirketin yönetici ve konuştuğum kişinin cezalandırılmasını istiyorum” açıklamasını yaptı.