ABD'li ünlü sihirbaz David Copperfield, katıldığı bir televizyon programında para ile yaptığı gösterinin sırrını açıkladı. Görenler gözlerine inanamadı. Katıldığı bir televizyon programında, sunucunun isteğini kırmayan 60 yaşındaki ABD'li sihirbaz David Copperfield, kağıt parayı tek parmağı ile dengede tuttuğu gösterisini yaptı. Ünlü sihirbaz Copperfield, eline aldığı kağıt parayı ilk önce katlıyor. Ardından göz hizasına getirip bir elini paranın üzerinden çekiyor.

HERKESE AÇIKLADI

Para bu şekilde dengede duruyor. Hatta ünlü sihirbaz David Copperfield, dengede tuttuğu parayı parayı sağa sola bile oynatıyor. Copperfield, hilesi oldukça basit olan bu gösterinin sırrını herkese açıkladı.

HİLESİ BOZUK PARADA!

Ünlü sihirbaz David Copperfield, parayı dengede tutmak için bir bozuk parayı, kağıt paranın ucuna yerleştiriyor. Bunun el çabukluğuyla yapılması ve dikkat çekmemesi gerektiğini de söylüyor. İşte madeni para, kağıt paranın ucunda. Artık onun ağırlığı paranın dengede kalmasını sağlayacak. Sonunda bozuk parayı, yine el çabukluğuyla, kimseye göstermeden almak bu işin en zor kısmı. Copperfield, bu zor kısmı başarıyla yaparak, bu işte usta olduğunu herkese gösterdi. Gösterinin sonunda sunucu da şaşkınlığını gizleyemedi.