Sektörün yenilikçi markası olan Vaporesso, çıkarttığı her elektronik sigara modeli ile büyük sansasyon yaratmayı ve kullanıcılarını etkilemeyi çok iyi başarıyor. Her kesim kullanıcı kitlesine hitap eden Vaporesso' nun yeni modeli olan VaporessoRevenger 220W Kit gerek tasarımı gerek ise olağanüstü performansı ile de göz dolduruyor.İki adet 18650 modelinde değiştirilebilir batarya ile çalışan bu performans harikası cihaz 0 - 220 w aralığında ayarlanabilir gücü ile de size devasa bir buhar performansı sunuyor. Bataryasının değiştirilebiliyor olması sabit bataryaya sahip elektronik sigara modellerine göre çok büyük bir avantaj.Uzun kullanımlar sonunda batarya ömrü bittiğinde sabit bataryalı elektronik sigaralara bir müdahale yapılamazken VoporessoRevenger değiştirilebilir batarya sistemi ile çalıştığından ötürü size ömürlük bir cihaza sahip olmayı olanak sağlıyor.

Şık tasarımı ile de göze çarpan bu cihaz 0.96 inç Oled  ekranı sayesinde şu ana kadar en net ve en iyi görüntü kalitesine sahip elektronik sigara olma ünvanını elinde bulunduruyor.Yazılım olarak da çok kullanışlı bir sisteme sahip olan VaporessoRevenger bu şık ekranın üzerindeki tuşlar vasıtası ile size çok kolay bir şekilde ayar yapmanızı veya menüler arası gezinmenizi sağlıyor.Yeni IML kasası sayesinde çizilmelere ve  soyulmalara karşı da son derece dayanıklı bir yapıya sahip.Üzerinde ki NRG atomizer sayesinde de diğer markalarda çok sık rastlanan problem olan likit sıçratma durumunu tamamen önleyerek oldukça iyi bir içim keyfi sunuyor.

NRGatomizeri üstten kaydırmalı kapağı sayesinde son derece kolay bir şekilde likit doldurmanızı sağlarken kaliteli contalama sistemi ile de bir diğer yaygın problem olan likit sızdırma probleminin de tamamen önüne geçmeyi başarıyor.Ayrıca NRGatomizerin alt kısmında ki atomizer ile mod arasında ki ısı geçirmez tabaka ile kullanım esnasında atomizerinmodu ısıtması engelleniyor. İki adet 18650 batarya ile çalışması size zaten pil ömrü uzun bir elektronik sigara sunuyorken birde buna ek ekstra hızlı şarj özelliğini size sunarak  olası şarjınızın bitme durumlarında da çok kısa sürede şarj olarak bu özelliği ile adeta imdadınıza yetişiyor.Ayrıca 120 gr net ağırlığı ile VaporessoRevenger diğer elektronik sigara modellerine göre oldukça hafif olduğundan günlük kullanımlar da rahat taşıyabileceğiniz bir elektronik sigara halini alıyor.

Aslına bakarsanız VaporessoRevenger, SmokAlien modeline rakip olarak üretilmiş bir ürün. Bunu aynı coilikullanlamarı ve aynı tasarıma ait atomizer kullanmalarından anlayabiliyoruz. SmokAlien ile kıyaslama yapıldığında VaporessoRevenger birkaç adım öne çıkıyor. Aynı coili kullanmaları çok büyük bir avantaj elektronik sigara kullanıcılarının çoğu bilir eğer yeni bir cihaz çıkmışsa bunun coilinin tedarik edilmesi biraz zaman alabiliyor ama bu VaporessoRevenger için geçerli bir durum değil çünkü öncesinde piyasası oturmuş bir cihaz olan SmokAlien modeli mevcuttu ve aynı coilleri kullanıyorlar.VaporessoRevenger cihazı hemen hemen her cihazda olduğu gibi soğuk sıcak buhar ayarı m1 m2 gibi hafızaya alabilme modu gibi bir çokmodu içerisinde barındırmaktadır fakat bizim tavsiyemiz coilleriWattmodda kullanmanızdır.

Detaylı ve kolay kullanımınıza olanak sağlayan yazılımından söz etmiştik ayrıca bu yazılım olası kısa devre veya aşırı ısınmalara karşı cihazın kapanarak kendini korumasını sağlıyor ve yaşanabilecek olumsuz durumların tamamının önüne geçiyor.Devrim niteliğinde ki bir diğer özelliği de hangi türde coil takarsanız takın içerisinde bulunun yazılım vasıta ile bu coili algılıyor gerekli moda kendisi otomatik olarak geçiyor ve en iyi içim performansı için kendini ayarlayabiliyor.Ateşleme butonunun geniş metal ve son derece doğru konumlandırılmış olması da size içim esnasında çok büyük bir konfor sağlıyor. 510 vidalama sistemine sahip olması sonrasında istenilirse farklı atomizerlerledekullanabilmenize  imkan tanıyor. Bu modüler yapısı, üstün parça kalitesi ve performansı ile VaporessoRevenger Kit uzun süre hiç sıkılmadan büyük bir zevkle kullanacağınız bir elektronik sigara olmaya aday.