Aylar süren sızıntılardan sonra, bir kaynağın kablosuz taşıyıcılardan edindiği doğrulama sayesinde, nihayet Samsung'un yeni telefonunun 12 Eylül'de duyurulacağı bilgisine ulaşıldı. Fakat yine de bu tarih değişebilir veya bilgi tamamen yanlış da olabilir. Yine de, eğer bu bilgi doğruysa yalnızca dört gün içerisinde çok beklenen telefonun resmi ayrıntıları elimize ulaşacak.

Çıkardığı her yeni modelde akıllı cihaz teknolojisini en üst seviyelere taşıyan ve modellerine en üst teknolojiyi kullanan ve farklı özellikler katan Samsung, gelecek sene piyasaya süreceği Galaxy S9 modeliyle yine çok adından bahsetirecek.  

Samsung’un güncel amiral gemisi Galaxy S9, 1.2 gigabit (Gbps) hızı sayesinde akıllı cihaz pazarına güçlü bir şekilde girmesi planlanıyor. Bu demek oluyor ki gelecek sene Samsung, Galaxy S9 serisiyle fark yaratması bekleniyor. Akıllı cihaz teknolojisinde bir ilke imza atması bekleniyor.

Samsung Galaxy S9'un rakibi iPhone 8 olduğu iddia edildi. Peki iPhone 8 ne zaman çıkıyor ?

İPHONE 8 SENE SONUNDA ÇIKMASI BEKLENİYOR

Apple’a yakın haber sitelerine göre iphone 8,bu yıl içinde çıkması planlanıyor.İphone severlerin merakla beklediği İphone 8 ve Iphone 8 Plus, 17 Eylül 2017 gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor.