Senelerce Bursasporda oynayan daha sonra ise Tranbzonspor formasını giyen ve son olarak formasını giydiği Fenerbahçe' den ayrılan Volkan Şen, menajeri Hakan Korkmaz ile beraber NTV Spor’ a açıklamalarda bulundu.

HALİ HAZIRDA GÖRÜŞTÜĞÜM BİR KULÜP YOK

Volkan Şen, transfer sürecini menajerinin yürüttüğünü söylerken, “Şu anda Türkiye’ de gelen her hangi bir teklif aldığımız veya görüştüğümüz hiçbir kulüp mevcut değil. Çıkan haberler hiç bir şekilde gerçeği yansıtmıyor” dedi. Transferde önceliklerinin yurt dışı olduğunun altını çizerek söyleyen menajer Hakan Korkmaz ise, “Çalışmalarımız devam ediyor. En iyi seçeneğe karar vermeye çalışıyoruz” dedi.

KARŞILIKLI OLARAK SÖZLEŞMESİ FESİHG EDİLMİŞTİ

Volkan Şen, Fenerbahçe ile karşılıklı olarak sözleşmesini feshederek yolları ayırdıklarını ve sarı- lacivertli kulüpte güzel günlerinin geçtiğini de sözlerine ekledi. Fenerbahçe ile Volkan Şen geçtiğimiz günlerde karşılıklı olarak sözleşmeyi feshetmişti.

Öte yandan medyada yer alan haberler doğrultusunda yıldız oyuncuyu Beşiktaş'ın da istediği ve hatta bu konu hakkında Şenol Güneş'in " Volkan Şen' i takımda görmekten memnun olurum." dediği ifade edilmişti.