Fenerbahçe, Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım ile yeni sözleşme imzaladı. Sarı- lacivertli kulüp, Dirar ve Kameni için de basın toplantısı düzenledi. İmza töreni esnasında basın mensuplarının karşısına çıkan Volkan Demirel, Muslera hakkında sorulan bir soruya yanıtverdi.

SAYGI DUYDUĞUM ENDER İSİMLERDEN

Volkan Demirel kendisine sorulan Muslera sorununa gülerek yanıt veren Volkan, Galatasaray camiasındaki sevdiği ender isimlerden birinin Muslera olduğunu ifade etti ve şu sözleri sarf etti:

"MUSLERA İLE DIŞARIDA DA GÖRÜŞÜYORUM"

"Uzun senelerdir Fenerbahçe' ye hizmet etmek istiyorum, Rekor Müjdat ağabeyde, ben de 40 yaşıma kadar oynamak istiyorum. Ben ilk formamı giydiğimde bunları düşünememiştim. Tecrübelendikçe daha iyi görebiliyorsunuz. Ne kadar çok Fenerbahçe forması giyersem giyeyim benim için gururdur. Biz burada bir tek hedef için çalışıyoruz. Kim gelirse gelsin Fenerbahçe' ye hizmet etmek için çalışacaktır. Muslera ile dışarıda yemek ortamlarımızda buluşmuşluğumuz oldu. Galatasaray camiasında sevdiğim saygı duyduğum ender insanlardan bir tanesi" diyerek sporun dostluk, kardeşlik olduğunu fanatiklik olmadığını Türk spor severlere hatırlatmış oldu.