Geçtiğimiz sezon İngiliz ekibi Middlesbrough' ta kiralık olarak forma giyen Alvaro Negredo adına transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş' a, yıldız ismin menajerinden olumlu bir mesaj geldi.

YENİ ROTASI TÜRKİYE OLABİLİR

Premier Lig ekibi ile geçirdiği 1 sezondan sonra bonservisinin bulunduğu kulüp olan La Liga' nın önemli kulübü olan Valencia' ya dönen ve yeni sezon hazırlıklarına başlayan İspanyol golcü futbolcunun menajeri Gelu Rodriguez, yıldız ismin geleceği ile alakalı olarak konuştu. Rodriguez, "Alvaro için Beşiktaş, bizimle 1 ay önce ilk teması kurdu. Beşiktaş' ın ilgisinin devam ettiğini açıkça belirtebilirim. Portekiz, İspanya ve İngiltere' den birçok kulüp onun peşinde. Ancak transfer bu. Yeni rotası Türkiye olabilir. Negredo' nun geleceği yakın zaman içerisinde netlik kazanır" şeklinde açıklamalarda bulunarak Beşiktaşa gönül vermiş taraftarları heyecanlandırdı.

BEŞİKTAŞ'IN TRANSFERDE BİR ADIM ÖNDE OLMASININ NEDENİ ŞAMPİYONLAR LİGİ

Tecrübeli futbolcunun yeni dönemde Devler Ligi'nde yer alan bir takımda forma giymek istediğini belirten Gelu Rodriguez, "Negredo'nun önemli hedefleri var. Beşiktaş'ın en büyük artısı Şampiyonlar Ligi'nde yer alması" diyerek sözlerini tamamladı.