RİBERY İÇİN GÖRÜŞMELERE BAŞLANDI

Trabzonspor önümüzdeki dönem için çalışmalara başladı. Bayern Münih’in en önemli yıldızlarında olan Ribery için atağa geçen Bordo Mavili ekip bomba bir transfer için çalışmalara başladı. Trabzonspor’un başkanı Muharrem Usta Almanya’ya giderek yıldız oyuncunun menajeri ile masaya oturdu.
Trabzonspor Bayern Münih’in 34 yaşındaki yıldızı Ribery için 3.5 milyonluk bir teklifte bulundu. Eğer Alman kulübü bu teklifi kabul ederse transfer bitirilecek.

BORDO MAVİLİ TARAFTARLAR HEYCANLANDI

Bayern Münih, Ribery için 5 milyon Euro teklif ettiği söylendi. Eğer Bordo Mavili kulübün sunmuş olduğu 3.5 milyon euroluk rakaı kabul edilirse bu transferin her an olabileceği belirtildi. Bordo Mavili kulübün başkanı Muharrem Usta bizzat oyuncunun menajeri ile görüştü. Eğer Alman kulübü ile istenilen rakamlara anlaşılırsa taraftarında büyük bir heyecanla beklediği Ribery transferi gerçekleşecek.

PARA NASIL ÖDENECEK?

Trabzonspor yönetimi 50.yıl nedeniyle önümüzdeki yıl büyük transferler yapmak istiyor. 34 yaşındaki Ribery’in şuan Münih’ten 5-6 milyon Euro aldığı Trabzon’un ise oyuncuyu alması halinde sponsor ve reklam gelirleri ile bu rakamı elde etmesi bekleniyor.