Beşiktaş'ın 26 yaşındaki orta sahası Tolgay için İtalya'dan skandal bir iddia ortaya atılmış vaziyette.

Sky Italia'nın haberinde yer alan bilgiye göre Lucas Biglia'yı Milan'a satma kararı alan Lazio'nun transferdeki önceliği Beşiktaş'tan Tolgay Arslan olduğu ortaya çıktı.

TEKLİF 5 MİLYON EURO

Lazio'nun Tolgay Arslan için Beşiktaş'a 5 milyon euro ödemeye hazır olduğu iddia edildi. İtalyan ekibi, Arjantinli orta saha Lucas Biglia'yı 20 milyon euroya Milan'a göndermeye ise çok yakın olduğu ortaya koydu.

2015 senesinden beri Beşiktaş forması giyen yıldız oyuncu Tolgay, geçtiğimiz sene Beşiktaş ile toplam 44 maça çıkmış ve 8 asist kaydetmişti.

BEŞİKTAŞ 2017-2018 SEZONU FORMALARINI TANITTI

Son iki sezonun şampiyonu Beşiktaş'ın 3 yıldızlı formaları yarın satışa çıkıyor.

Siyah-beyazlı kulübün Instagram hesabından yapılan açıklamada "2017/18 Beşiktaş iç saha forması, yarın adidas ve Kartal Yuvası mağazalarında" denildi.

BEŞİKTAŞ'IN FORVETİNE SÜPRİZ TALİP

Geçen sezon forvetlerinden beklediği performansı bulamayan Napoli gözünü Beşiktaş'ın yıldızına dikti.

Geçen sene üç forveti Torino'dan Maksimovic'e 20, Dinamo'dan Rog'a 13, Bordeaux'dan Ounas'a ise 10 milyon Euro veren İtalyan ekibinin Cenk Tosun için Beşiktaş'a 11+4.5 milyon Euro'luk toplam 15.5 milyon Euro'luk teklif yaptığı iddialar arasında yer aldı

Nopali Menajerleri aracılığıyla bu teklif siyah-beyazlı kulübe ulaşırtırıldı, Napoli'nin hocası Maurizzio Sarri'nin Cenk Tosun için geçen sezon Şampiyonlar Ligi maçlarından beri yakından izlediği ve transfer edilmesi için hazırlık yapıldığı bildirildi. Zapata'nın Torino'ya satılmasının hemen ardından teklifin resmiyet kazanacağı, yönetimin de bu teklife hayır demeyeceği konuşulmaya başlandı.

öte yandan Beşiktaş kulübü Gökhan İnler ile sözleşmeyi karşılıklı olarak fesh etti.Gökhan İnler kendine kulüb arayışı devam ettiği biliniyor bu nedenle Trabzon ile anlaşma aşamasında olduğu kaydedildi.