Beşiktaş'ın kampına henüz katılım saglamayan Talisca, sosyal medya hesabı Instagram'dan siyah-beyazlı formalı fotoğrafını yollayarak, şu mesajı yazdı:

"SAĞLIK SORUNLARI DÖNÜŞÜMÜ GECİKTİRDİ"

"Her şey çok iyi  ve perşembe günü dönüş için yola çıkıyorum. Döner dönmez takıma katılım için sabırsızlanıyorum. Sağlık sıkıntıları dönüşümü geciktirdi ama sonu. olarak her şey çok güzel sonuçlandı. Bu da beni hem sağlamlaştırdı hem de önümüzdeki sene için daha motive etti.

"ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN"

Bu senenin geçen seneden daha iyi geçeceğinden hiç bir şüphem olmadı. Hazırlık kampının kendim olarak ve takım için önemini çok net biliyorum. Yeşil sahalara ayak basmak için sabırsızlanıyorum. Bu sezon zafere gideceğimiz yolda Allah yar ve yardımcımız olsun."

NELER OLMUŞTU

NELER OLMUŞTU

Spor Toto Süper Ligi'nde 2016-2017 senesi son şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, güncel sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Siyah Beyazlılar bir tarafdan tarnsfer çalışmalarına ağırlık verirken bir tarafdan da elindeki futbolcuların takımda kalması için yoğun çaba sarf ediyor.

Fakat akşam vakitlerinde Beşiktaş idmanında bir skandal olay yaşandı ve geçtiğimiz yılın yıldızlarından biri Talisca, idmanda olması gerekirken izinden dönmediği ortaya çıktı. Beşiktaş yönetiminden konuyla ilgili henüz hiçbir açıklama yapmazken, Brezilyalı futbolcunun geleceğinin nasıl şekilleneceği merak konusu.

TALİSCA KONUSUNDA ZAM SÖZ KONUSU DEĞİL

Başkan Orman konuşması sırasında Talisca' nın zam konusuna da değinerek şu ifadelerde bulundu:

"Talisca, annesinin rahatsızlığı nedeniyle gelemedi. Bunun dışında bir şey varsa, kontratına göre uygulama yaparız. Talisca, bizde kiralık. Kontratı olan oyuncularda değişiklikler yapmıyoruz. Kontratı neyse öyle devam edeceğiz. Talisca'ya bir zam zorunluluğumuz yok, yaparsak jest olur. Durum gazetelerde yazan gibiyse asla zam yapmayız."