Anderson Talisca, beIN Sports’a verdiği demeçte hocası Şenol Güneş hakkında övgüyle bahsetti.

ŞENOL HOCA'YA MİNNETTARIM

Deneyimli teknik direktör için “Baba gibi” yorumunu yapan 23 yaşındaki futbolcu, “Hoca bana güvendi. Bütün takım bana güveniyor. Benfica’da ikinci yıl güven kaybettim. Burada kendimi tekrar kazandım. Şenol'un  bana çok yardımı dokundu sağolsun. Futbol oynama zevkini tekrardan kazandırdı. Kendisine minnettarım” dedi.

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde deplasman müsabakalarına taraftar götürmeyeceklerini resmen açıkladı.

Divan Kurulu'nda konuşma yapan Fikret Orman, UEFA'dan aldıkları ertelemeli men cezasını hatırlatttı ve şunları dile getirdi; ""UEFA ile yaptığım görüşmede Avrupa'daki maçlarda yurttaşlarımızın yapacaklarından sorumlu değiliz dedim.

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmandaki maçlara taraftarlarımızı götürmeyeceğiz. Buna bizi mecbur bıraktılar. Bu riski alamadık. Buradan ilan ediyorum, Avrupa'da yaşayan yurttaşlarımız da lütfen deplasman maçlarımıza gelmeyin." dedi.

Öte yandan Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş'ı eleştirenlere sert sözlerle yüklendi.

Vatan Gazetesi'ne röportaj veren Beşiktaş’ın Başkanı Fikret Orman, 2 senedir şampiyon olan Siyah Beyazlı takımın bu başarısının Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kötü olmasına bağlı olduğunu söyleyenlere çok sert bir çıkış yaptı.