Bu sezon yıldız futbolcuları kadrosuna katmış olan Galatasaray, şimdiden 290 bin forma satışına ulaşmış durumda. Besiktaş'ın 270 bin satış yaptığı belirtilirken, kötü bir start yapan Fenerbahçe'nin ise 200 bin barajını Alanyaspor galibiyeti sonrasında aştığı gelen haberler arasında yer aldı.

ZİRVEDE GOMİS VAR

Forması en fazla satılan futbolcu ise Gomis oldu. Fransız forvetin şu ana kadar 85 bin adet forması satılmış durumda.

Öte yandan Galatasaray'da ayrılık çanları çalıyor.

Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Galatasaray'da Selçuk İnan ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray kaptanı takımdan ayrılmak istediğini belirtti.

Galatasaray'da sular bir türlü durmuyor. Bu sefer takımın kaptanı ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta başkan Dursun Özbek ile bir araya gelen takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulüpten ayrılmak istediği belirtti.

Son zamanlarda Galatasaray'daki performansı tartışma konusu olan Selçuk İnan, senelik 2,9 milyon euro ve 25 bin euro da maç başı ücret alıyor.

32 yaşında olması ve yüksek senelik ücreti sebebiyle yöneticiler de Selçuk İnan'ın gönderilmesine sıcak baktığı ögrenildi. Sneijder'in 4,5 milyon euro'luk maaşını bırakıp gitmesinden dolayı Dursun Özbek, Selçuk İnan'ın da alacaklarından vazgeçmesi durumunda Ocak ayında sözleşme feshine onay vermesi bekleniyor.

Antalyaspor maçının ikinci yarısında Ndiaye’nin yerine oyuna girmiş olan fakat hem berbat performansı hem de Muslera’nın verdiği kaptanlık bandını takması nedeniyle yine eleştiri oklarının hedefi haline gelen Selçuk İnan için artık ayrılık çanları çalmakta. Ve Selçuk İnan'ın takımdan gitmesi an meselesi.