Beşiktaş Sarı Lacivertlilerin yıldız ismi Jeremain Lens’i transfer etmek için devreye girdi. Hollandalı yıldızın satın alma opsiyonu İngiliz takımı Sunderland’de bulunuyor. Siyah Beyazlılar İngiliz kulübüne kiralama teklifi götürdü.

BEŞİKTAŞ LENS İÇİN DEVREYE GİRDİ

Siyah Beyazlılar Hollandalı yıldız Lens için devreye girdi. Sarı Lacivertlilere yeni dönemde teknik hoca olacak Aykut Kocaman’ı Lens’in maliyetinden dolayı bu transferi askıya aldığı söylendi. Bu gelişmeler üzerine Beşiktaş Lens için satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulundu. İngiliz kulübü Sunderland Beşiktaş’ın bu teklifinin şimdilik beklemeye çekti.

SÜPERLİGDE 4 GOL 11 ASİST YAPTI

Hollandalı futbolcu Jeremain Lens bu sezon Süper Ligde 23 maça çıkarak 4 gol 10 asistlik bir performans gösterdi. Hollanda Milli takımında da oynayan başarılı oyuncunun milli takım kariyerinde 7 golü bulunuyor.

Diğer yandan Beşiktaş önümüzdeki dönem için transfer çalışmalarına başladı. Önümüzdeki sezon istikrarlı mücadele anlayışını sürdürmek isteyen Kara Kartal Fenerbahçe’nin de peşinde olduğu Shakhtar Donetsk’li Taison’a talip oldu. Brezilyalı oyuncu Taison’un sözleşmesi Aralık ayı içinde sona erecek. 4 Milyon euroluk imza parası olan Taison ile ilgili görüşmeler devam ederken fiyat konusunda indirime gidilmesi halinde bu transferin gerçekleşeceği iddia ediliyor.