Trabzonspor'un gündemine geldiği dedikodular arasında yer alan Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan için menajeri Batur Altıparmak'tan fısıltılarla ilgili yanıt geldi.

TRABZON'A GİDECEĞİ SÖYLENMİŞTİ

Galatasaray'da uzun zamandır oynadığı futbol ile tartışmaların tepesinde olan Selçuk İnan için son dönemde Trabzonspor iddiası ortaya atıldı ve Selçuk İnan'la, Manisa'da birlikte çalışan, daha sonra bu futbolcuyu Trabzonspor'a aldıran ve milli takıma kadar yükselmesinde büyük pay sahibi olan Ersun Yanal bir kez daha eski futbolcusuyla çalışmak istediği dedikodular arasında yer almıştı.

BÖYLE BİR GÖRÜŞME OLMADI

Konu ile ilgili dedikodularayanıt veren Batur Altıparmak, "Selçuk İnan Trabzonspor'un gündemine hiç oturmadı. Böyle bir görüşmemiz yoktur" diyerek dedikoduları yalanladı.

Deneyimli orta saha geçen sezon çıktığı 36 mücadelede 6 gol atıp 3'de asist yapma başarısı gösterdi. Öte yandan Trabzonspor'a transfer olması beklenen Burak Yılmaz ile Selçuk İnan'ın dostluğu tüm Türkiye tarafından bilinmektedir.

Öte yandan Burak Yılmaz Trabzonsporlu yöneticilerin gündeminden düşmüyor Çin ekibiyle sıkıca bir pazarlığa oturan Trabzonsporlu yöneticiler Burak Yılmaz'ı almadan Türkiye'yer dönmek istemediği bildirdi.