Real Madridli yıldız Cristiano Ronaldo'nun İspanyol kulübündeki geleceği hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Yaz döneminde, vergi kaçırma suçlamasıyla karşılaştıktan sonra yeterli destek görmediği için ayrılma talebini basınla paylaşan Portekizli futbolcu, daha sonraki süreçte ise Real Madrid'de mutlu olduğunu açıkladı.

CEZANIN ÖDENMESİNİ TALEP ETTİ

Şu an için görüşülen dava da suçlu bulunursa 13 milyon sterlinlik bir ceza ödeyecek olan 32 yaşında bulunan yıldız, Real Madrid başkanı Florentino Perez'e alması muhtemel cezayı kulübün ödemesini istediğini yönetime bildirdi.

YENİ DURAĞI MANCHESTER OLACAK

Ronaldo, eğer ceza alır ve Real Madrid bu cezayı ödemez ise takımdan ayrılacağını başkan Perez'e bildirecek, bu haber başta Manchester United olmak üzere birçok takımı iştahlandırmış durumda.

MOURİNHO İSTİYOR

Avrupa sahnesinde eski zamanlarına geri dönmek için birçok dünya yıldızını transfer yapan Machester United, Jose Mourinho'nun özel isteğiyle Ronaldo'nun takıma geri dönmesi için çalışmalara başladığını duyurdu.

Ronaldo eğer cezayı Real Madrid ödemezse kesin İspanya'dan ayrılacak. Manchester United, Ronaldo'nun ayrılmasını dört gözle beklemekte. Ronaldo'da eski takımına dönmek istediğini ifade etti.