Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Şanghay Futbol Federasyonu’nu ziyareti sırasında ana konulardan biri olan Q7 için “Çin’de futbol oynamaya nasıl bakıyor?” sorularının sorulduğu öğrenildi.

Quaresma ise 1 yıl sonra Çin'de oynamak istediğini açıkladı.

Öte yandan Başiktaş kulübü Gökhan Töre' nin sakatlığından sonra orta sahada oluşan zaafiyeti gidermek isteyen Süper Lig ekiplerinden olan Siyah- Beyazlı yönetim gözünü yeniden Lens' e çevirdi.  Geçtiğimiz sezonu Fenerbahçe' de kiralık olarak geçiren Hollandalı yırtıcı kanat futbolcu için daha önce 2 kez girişimde bulunan fakatbundan bir sonuç elde edemeyen yönetim yeni bir atağa kalktı. Transfer Komitesi Başkanı olan Umut Güner' in bu hafta içinde İngiltere' ye giderek İngiltere' de bir alt lige düşen  Sunderland ile Lens için masaya oturacağı öne iddia edildi.

SUNDERLAND'A 1.5 MİLYON EURO

Sunderland Yönetimi' nin Lens için 1 senelik kiralama bedeli olarak 1.5 milyon Euro istediği ortaya çıktı. Hollandalı futbolcuya da senelik olarak 2.5 milyon Euro önermeyi planlayan Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner' in bu transferi kesin olarak bitirmeye kararlı olduğu belirlendi. Hollandalı yırtıcı kanat Jeremain Lens' in ise Beşiktaş' a gelmeye sıcak baktığı ifade edildi.