DÜN GECE YAŞANANLAR

Beşiktaş, İspanya devi Real Madrid' in Portekizli savunma oyuncusu Pepe ile 2 seneliğine resmen anlamış, Yıldız savunma oyuncusu Beşiktaş' tan senelik 3 milyon 350 bin euro kazanacağı belirtilmiş, Portekizli oyuncunun sözleşmesine 250 bin euro' luk şampiyonluk primi ve 3 milyon euro' luk imza parası eklenmişti. Pepe, Çarşamba sabahı İstanbul' da olacak haberi yapılmıştı.

Bugün ise beklenen oldu ve Beşiktaş'ın yeni stoperi Pepe sabaha karşı Türkiye' ye geldi. 2 gün süren görüşmelerde sonra dün gece resmi imzayı atan Portekizli yıldız gece 12:00' de Lizbon' dan uçağa binerek Türkiye'nin yolunu tuttu.

TARAFTARLARDAN COŞKULU KARŞILAMA

Transfer komitesi başkan olan Umut Güner, yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu menajerler Ahmet Bulut ve Jorge Mendes ile beraber 4.5 saatlik bir yolculuktan sonra sabaha karşı Atatürk Havaalanı' na inen Pepe burada Beşiktaşlı taraftarlarca karşılandı. Siyah Beyazlı taraftarların büyük ilgi gösterdiği Pepe zaman zaman ezilme tehlikesi atlattı.

VODAFONE ARENA' DA İMZA TÖRENİ DÜZENLENECEK

Havaalanından kalacağı otele geçen Pepe öğleden önce sağlık kontrolünden geçecek. Portekizli stoper için saat 14:00' de Vodafone Arena' da başkan Fikret Orman' ın da katılacağı imza töreni düzenlenecek.