Glatasaray'a karşı sürpriz kadro ile sahada yerini alacak olan Fenerbahçe'de, Advocaat son kararını henüz verebilmiş değil. Kjaer’deki belirsizlik dışında derbide sahaya çıkacak 9 oyuncu kesin gibi...

Ancak sol kanat için arayışlar hala devam ediyor. Pazartesi günü Volkan Şen, salı Stoch, çarşamba idmanında ise Aatif’ı deneyen Advocaat, dün de formayı İsmail Köybaşı’na verdi.

DERBİ 11'İ MERAKLA BEKLENİYOR
Kjaer’in oynamaması halinde yerine Neustadter forma giyecek. Tecrübeli teknik adamın karar veremediği tek bölge ise sol açık. Dick Advocaat, her gün idmanlarda farklı bir ismi bu bölgede oynatarak performans testi yaptı. Pazartesi antrenmanında çift kale maçta solda Volkan Şen oynadı. Salı günü ise Miroslav Stoch’a şans veren Advocaat, çarşamba idmanında ise Aatif’ı oynattı. Dick Advocaat’ın denemeleri dün de devam etti. Bu kez sol kanatta şans bulan isim İsmail Köybaşı oldu. Normalde sol bekte görev yapan İsmail, dünkü çalışmada Hasan Ali Kaldırım’ın önünde forma giydi.

Tecrübeli teknik adam, 4 oyuncusunu bu bölgede denese de formayı kime giydireceği konusunda derbi öncesi sır vermedi. Fenerbahçe’de bugün yapılacak antrenmanın ardından, sol kanatta görev yapacak ismin kesinleşmesi bekleniyor.