OBRADOVİC AÇIKLAMA YAPTI
Sarı Lacivertli takımın koçu Zeljko Obradovic, Euroelague Final-Four maçında karşılaşacakları Real Madrid hakkında açıklama yaptı. Başarılı antrenör yapmış olduğu açıklamada şu ifadelerde bulundu: ''İspanyol takımı Real Madrid çok değişik özelliklere sahip olan bir yapıya sahip. Ancak biz bu maçlarda nasıl oynayacağımızı çok iyi biliyoruz.'' dedi.

''NASIL OYNAYACAĞIMIZI ÇOK İYİ BİLİYORUZ''

Türk Hava Yolları Euroleague Final-Four'da mücadele verecek olan Sarı Laciverti takım hazırlıklara karşılaşmanın oynanacağı Sina Erdem Spor Salonu’nda yaptı. Sarı Lacivertli takımın antrenörü oynayacakları Final-Four maçından dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek şunları dile getirdi:
''Sezon başından bu yana üstümüzde çok büyük bir askı olduğu doğrudur. Çok güçlü bir ekibe karşı mücadele vereceğiz. Müthiş bir taraftara sahibiz ve bu desteği de arkamız alacağız. Biz karşılaşma için her şeye hazırız. Real Madrid çok değişik özelliklere sahip olan bir takım. Daha önce onlarla birkaç defa karşılaştık. Real Madrid takımına karşı nasıl oynayacağımızı çok iyi biliyoruz.'' dedi.

Diğer yandan Fenerbahçe-Real Madrid maçı bu akşam saat 21.30'da başlayacak.