İspanya'nın Real Madrid takımında uzun seneler futbol oynayan ve bonservisi elinde bulunan tecrübeli defans oyuncusu ile görüşen siyah-beyazlı ekip, sosyal medyadan Pepe'nin Beşiktaş formasıyla fotoğrafını paylaştı.

Beşiktaş'ın Instagram hesabındaki "Hikaye" bölümünden gerçekleştirilen paylaşımda transfer görüşmelerini yöneten asbaşkan Umut Güner ile siyah-beyazlı formayla poz veren Pepe'nin fotoğrafı bulundu.


Bir başka paylaşımda ise Umut Güner'in dışında yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun da yer aldığı ve Portekizli futbolcunun sözleşme imzalarken görülen fotoğrafa yer verildi.

Pepe de sosyal medyadaki hesaplarından, Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarında Vodafone Park'ın ve İstanbul Boğazı'nın göründüğü bir fotoğraf ile "Bu sene?" ifadesini paylaştı.

BEŞİKTAŞ'TAN PEPE AÇIKLAMASI


Beşiktaş Kulübü, uzun seneler İspanya'nın Real Madrid takımında forma giyen Brezilya asıllı Portekizli savunma oyuncusu Kepler Laveran Lima Ferreira'nın (Pepe) transferi için görüşmelere başlandığını açıkladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda yayımlanan açıklamada, “Kepler Laveran Lima Ferreira'nın (Pepe) transferi hususunda futbolcunun kendisiyle görüşmelere başlanmıştır." ifadelerine yer verildi.

Pepe'nin önümüzdeki günlerde basına tanıtılması bekleniyor.