Rumen medyasında yer alan haber doğrultusunda; teknik direktörü Georgi Nikolov Dermendziev' den verim alamayan Ludogorets' in Mircea Lucescu' ya teklifini sunduğu ifade edildi. Habere göre; Ludogorets' in ünlü teknik patrona sezon başına 2.5 milyon euro önerdiği bilgisi verildi.

LUCESCU DIŞINDA ADAYLAR DA MEVCUT

71 yaşındaki Mircea Lucescu dışında teknik patron olarak Cosmin Moti ve Claudiu Keşeru' ya da teklif götürüldüğü ifade edildi. Kariyerinde Inter, Galatasaray, Beşiktaş, Shakhtar Donetsk ve Zenit St Petersburg kulüpleride teknik patronluk yapan Mircea Lucescu tam 30 kupa sevinci yaşadı.

GALATASARAY SORUSUNA YANIT VERDİ

Öte yandan Son olarak Zenit' i çalıştıran tecrübeli teknik adam, UEFA Avrupa Ligi' nde Rumen takımı Dinamo Bükreş ile eşleşen Athletic Bilbao' nun Fenerbahçe ile oynadığı hazırlık maçını statta izlerken, Türkiye ve Galatasaray iddialarına da yanıt verdi.

GÖRECEĞİZ...

Rumen teknik direktör, "Türkiye' nin sürekli gündemindesiniz, gelecek misiniz, Türkiye'de bir takım çalıştıracak mısınız?" sorusuna, "Göreceğiz" diye cevap verirken, "Galatasaray' dan teklif aldınız mı, bu yönde haberler var?" sorusuna ise, "Şu an kesinlikle bu gibi konular ile ilgili konuşmayacağım, benim buraya gelmemin tek sebebi Athletic Bilbao'yu izlemek" yorumunda bulunarak cevap verdi.