Sözlerine "Sezon öncesi kampları her zaman zordur ama buna ihtiyacımız olduğunu da biliyoruz. Sezon başlayana kadar en fit düzeye çıkmak istiyoruz" diyerek başlayan Skrtel; Fenerbahçe' nin yeni transferleri Mehmet Ekici, Valbuena, Dirar ve Kameni' hakkında yorumlarda bulundu.

MEHMET EKİCİ'YE ÖVGÜ

Matrin Skrtel; "Takıma sadece birkaç gün önce katılabildim. Yeni transferlerimiz takıma ektra bir kalite kazandırmış. Mesela Mehmet Ekici beni çok şaşırttı. İdmanlarda çok iyi işler çıkartıyor. Bu takımın önemli bir parçası olacak gibi. Valbuena bildiğimiz ve tanıdığımız iyi bir oyuncu. Dirar ise Monaco' da kendini ispatlamış bir isim. İyi transferler yapılmış. Aynı şey yeni kalecimiz Carlos Kameni adına de geçerli" yorumlarında bulundu.

AYKUT HOCA YORUMU

Yeni teknik patron Aykut Kocaman hakkında da yorumda bulunan Martin Skrtel; "Geçen sezonki ile bu sezonki kamp dönemini kıyaslamak benim için zor. Geçen sezonla farklılıklar vardır ama ben geçen sezon da takıma ilk maçtan 1 hafta önce katılmıştım. Bir kıyaslama yapamam. Zorlu bir çalışma sürecinin içindeyiz; buna ihtiyacımız var. Yeni teknik direktörümüz yeni fikirlerle geldi; onları bize göstermeye gayret ediyor. Biz de onun söylediklerini uygulamak ve yapmak mecburiyetindeyiz. İsteğimiz, bu çalışmaları sezona da yansıtabilmek" dedi.