Süper Lig ekiplerinden Konyaspor Kulübü' nün resmi internet sitesinden paylaşılan beyana göre, transfer çalışmalarını sürdüren Atiker Konyaspor, savunma bloğunu güçlendirmek adına 29 yaşındaki futbolcu için Konya Büyükşehir Belediye Stadı' nda imza töreni gerçekleştirdi. Konyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü olan Ahmet Baydar, törende yapmışl olduğu açıklamada, transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini ifade etti.

SAVUNMAYA TAKVİYE

Savunma bloğunu güçlendirmek istediklerini ifade eden Baydar, "29 yaşındaki defans oyuncusu Wilfred Moke ile anlaşmış bulunuyoruz. Geçen sene FCS Bükreş' te 39 maça çıkan futbolcumuz ile 3 senelik sözleşme imzaladık. Kendisinin Konyasporumuza önemli katkılarda bulunacağına olan inancımız tam. Her iki taraf adına da hayırlı, uğurlu olsun." ifadelerini kullandı. Wilfred Moke ise Atiker Konyaspor' un bu sene Avrupa Ligi' nde mücadele edecek olmasından ötürü duydukları mutluluktan bahsetti.

YENİ TRANSFERDEN AÇIKLAMA

Bu kulübe gelmek ile önemli bir karar verdiğini söyleyen yeni transfer Moke, "Her şey çok güzel olacak. Eminim geçtiğimiz seneye göre daha da güzel şeyler olacak bu sene. Taraftarımızın geçen sene olduğu gibi takımımızı desteklemelerini istiyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Taraftarlarımız merak etmesinler, bu sene de onlara çok önemli zaferler getireceğiz." diye konuştu.