Uzun yıllar Galatasaray'da formasını taşıyan ve bu sene sözleşmesi sona eren Sabri Sarıoğlu'nun geleceği belli oldu.

YENİ DURAK KAYSERİSPOR

Deneyimli oyuncu Galatasaray'dan sonra bir diğer Sarı-Kırmızılı kulüp olan Kayserispor'la anlaşmaya vardığı açıklandı. Erzurum'da bir otelde Kayserispor yöneticileri ile görüşen ve 3 yıllık anlaşmaya varıldı. Kayserispor'un bu transferi yakın zamanda resmi olarak açıklaması bekleniyor.

NELER OLMUŞTU

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray ile mukavelesinin yenilenmemesinden sonra ismi sık sık Kayserispor ile anılan Sabri Sarıoğlu ile alakalı flaş bir gelişme yaşandı.

"Kayserispor'a geleceğim, sarı- kırmızılı formayı giyeceğim" şeklinde yönetim ile konuşmasına rağmen bir türlü kararını veremeyen Sabri Sarıoğlu için Kayserispor Başkanı Erol Bedir tarafından verilen süre bugün bitiyor. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, Sabri konusunda artık kararın bugün bitmiş olması gerektiğini söyledi.

BUGÜN BİR KARAR VERMELİ

Görüşmelerin şimdiye dek negatif bir tarafı olmadığını fakat  Sabri' nin her defasında "Bana biraz zaman verin" konuşması ile zamanın da artık daraldığını belirten Başkan Bedir, "Konuştuk, her konuda bilgi sahibi yaptık. Ortada bir mesele yok. Sabri bize şöyle konuştu: 'Geleceğim, Kayserispor' da oynamak istiyorum, taraftarı, basını bana büyük moral verdi. Adeta yeniden doğdum.' Bu açıklamalar ile beraber düşünmek için vakit istedi. Süre doldu. Hala ses yok. Artık bugün bir karar verme zamanı geldi. Alternatif oyuncularımız var. Bir oyuncu ile ilgilenmiyoruz. Eğer Sabri'den ses çıkmaz ise vakit geçirmeden transfer yapabiliriz" dedi.